Marka Konsept Tasarımları

MARKANIZI YOLA ÇIKARTIYORUZ.

Konsept Yaklaşımları

Marka Ekibimiz ile yaptığımız: Kor ürününüzün müşteri ihtiyacını, müşteriye sağladığı faydasını, kategorisini, fiyat yapısını ve sunulma şeklini yani markanın akılda kalan yüzünü oluşturan tüm unsurları belirleyen bir çalışmadır.Sonunda ürüne çok uyan ergonomik mimari bir proje, ürünle ilgili sloganlar, renkler, karakterler yani tüm konsept ortaya çıkar.

Markanın Konumlandırılması

Marka Ekibimiz ile pazar içerisinde rakip firmalardan nasıl farklılaştığınız, hangi hedef kitleye nasıl ulaştığınızı belirleriz. Yani tüketicinin aklında nasıl kalacağınız sorusuna yanıt ararız.

Mimari Proje Çalışmaları

Perakende deneyimli mimarlarımızla tüm konsept yaklaşımları ve konumlama yaklaşımlarından sonra markanızın master projesini oluşuturur ölçek özelliklerine göre alternatif planlar sunarız.Özgün Mimar Konseptler için Dünya Mağazacılığının yeniliklerini ve avantajlarını yerel detaylarla birleştiririz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Konusunda uzman Kurumsal İletişim ekibimiz Kurumsal Kimliğinize dair tüm unsurları oluşturur. Seçilmenizi ve parlamınızı sağlar. Logo Tasarımı, görsel unsurların belirlenmesi, dönemsel kampanya içerikleri ve sloganlarının belirlenmesi.Kullanılan sarf malzemeden, personelin yaka kartına kadar tüm detayı ile renklerinizden kartvizitlerinize kadar içeriklerle dolu Kurumsal Kimlik Kitabınızı hazırlarız.